FOTOT/ “I dashuri yt duhet të jetë me shumë fat”, Lei Kraja flet për jetën private dhe zbulon se…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 19, 2020 | 10:52


FOTOT/ “I dashuri yt duhet të jetë me shumë fat”, Lei Kraja flet për jetën private dhe zbulon se…

Lei Kraja është një ndër vajzat më seksi të ekranit dhe çdokush do të ishte kurioz të dinte se cili është mashkulli krah saj.

lei kraja flet për jetën private (13)

Edhe pse moderatorja zakonisht është shumë e rezervuar kur e pyesin nëse ka dikë në jetën e saj, këtë herë nuk ndodhi kështu.

lei kraja flet për jetën private (16)

Nëpërmjet një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram, Lei ka zbuluar se është beqare, por mesa duket ky fakt nuk i pëlqen aspak.

lei kraja flet për jetën private (15)

“I dashuri yt duhet të jetë me shumë fat”, i ka shkruar një nga ndjekësit.

lei kraja flet për jetën private (10)

“Do të thoja të njëjtën gjë nëse do të kisha një”, i është përgjigjur bukuroshja, duke shtuar edhe një “emoji” me fytyrë të mërzitur.

lei kraja flet për jetën private (1)

Edhe pse Lei duket se nuk ka shumë gjëra për të thënë për momentin në lidhje me jetën e saj private, nuk janë të pakta rastet kur është përfolur për në media për jetën e saj intime.

lei kraja flet për jetën private (7)

Para rreth një viti, qarkullonte lajmi se ajo dhe Robert Berisha, ish-partneri i Nora Istrefit, mund të jenë në një lidhje. Por, kjo rezultoi të ishte jo e vërtet, kur të dy folën publikisht dhe treguan se mes tyre nuk ka asgjë më shumë se miqësi.

lei kraja flet për jetën private (5)lei kraja flet për jetën private (4)
lei kraja flet për jetën private (3)lei kraja flet për jetën private (11)lei kraja flet për jetën private (9)lei kraja flet për jetën private (8)
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com