FOTOLAJM/ Tifozët korçarë e kthejnë në “modë”, Skënderbeun e ndjekin… majë shkallëve e pemëve

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 22, 2018 | 22:01

FOTOLAJM/ Tifozët korçarë e kthejnë në “modë”, Skënderbeun e ndjekin… majë shkallëve e pemëve

Skënderbeu vazhdon të jetë i dënuar për ndeshjet në shtëpi, pas dënimit që mori nga Komisioni i Disiplinës, pas dhunës në ndeshjen e javës së parë ndaj Partizanit.

tifozet korcare ne shkalle jashte stadiumit

Gjithsesi, kureshtja nuk mungon tek tifozët korçarë, dhe duan ta shohin medoemos ekipin e tyre. Ditën e sotme, siç e kanë bërë shpesh edhe herë të tjera, ata kanë zgjedhur shkallët jashtë rrethimit të stadiumit, për të pasur diçka të ngritur, apo edhe pemët, për të pasur një fushëpamje të lojës.


www.minuta90.com