FOTO/ Zaniolo i tregoi organin gjenital, Ana Falki e… “gozhdon”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 27, 2021 | 21:12


FOTO/ Zaniolo i tregoi organin gjenital, Ana Falki e… “gozhdon”

Një incident aspak i hijshëm u regjistrua në fundin e derbit Lacio-Roma 3-2. Protagonist u bë mesfushori i talentuar, Nikolo Zanioli, i cili i irrituar nga humbja, teksa po i drejtohej dhomave të zhveshjes, ofendoi tifozët e Lacios, duke prekur organin gjenital, teksa më pas iu tregoi edhe gishtin e mesit.

pjimage (4)

Në tribunë ishte e pranishme edhe aktorja, Ana Falki, e cila njihet si tifozë e zjarrtë e bardhekaltërve. Bukuroshja seksi, fotografoi skenën dhe e denoncoi në “Instagramin” e saj, duke “gozhduar” kështu mesfushorin e Romës:

“Po filmoja fushën në fund të derbit… Përgjigjia e Zaniolos për lacialët!”.

falchji-zaniolo

Futbollisti rrezikon skualifikimin në ndeshjet pasardhëse për gjestin e tij aspak të hijshëm.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/