FOTO/ Vanda Nara shijon diellin me bikini, të pasmet e partneres së Ikardit i “shijon”… qeni

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 2, 2021 | 23:11


FOTO/ Vanda Nara shijon diellin me bikini, të pasmet e partneres së Ikardit i “shijon”… qeni

Partnerja e Mauro Ikardit, Vanda Nara, njihet për linjat e saj pefekte trupore, të cilat shpesh nuk nguron t’i ekspozojë edhe në rrjetet sociale, me ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë në numër.

wanda26

Të njëjtën gjë, modelja ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një foto, ku shfaqet me bikini, teksa shijon rrezet e diellit në shtëpinë e saj. Në këtë mënyrë, Vanda ekspozon të pasmet e saj, teksa pas saj shihet edhe qeni, i cili është bërë pjesë e familjes së Ikardit dhe Vandës, pasi kemi parë shpesh që të dy personat e kanë postuar në profilet e tyre.

NARA VANDA

Foto e publikuar nga Vanda ka tërhequr vëmendjen e shumë ndjekësve, të cilët kanë vërshuar me komente, ku e komplimentojnë për linjat, por nuk mungojnë as komentet me ngacmime.

wanda nara

wanda naraWandawanda 1wanda-nara

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/