FOTO/ Uanda Nara më e nxehtë se kurrë, modelja argjentinase ekspozon format bombastike nga pushimet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 25, 2022 | 21:56


FOTO/ Uanda Nara më e nxehtë se kurrë, modelja argjentinase ekspozon format bombastike nga pushimet

Uanda Nara është duke kaluar pushimet së bashku me bashkëshortin e saj Mauro Ikardin dhe fëmijët në Maldive.

Collage Maker-25-Jun-2022-09.55-PM

Modelja argjentinase di gjithmonë si të qendrojë në qendër të vëmendjes, ku edhe këtë herë ka ditur të depërtojë në mendjen e fansave.

Ajo është shfaqur duke ekspozuar format bombastike në postimet e fundit në “Instagram” të cilat kanë rrëmbyer me mijëra pëlqime brenda disa minutash.

56456456

76878888

8678678

7687687

5656566

6456466

PANORAMASPORT.AL