FOTO / Tifozë “VIP” për Kombëtaren U-19, Ardjan Takaj dhe Lorik Cana ndjekin ndeshjen në stadium

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 4, 2017 | 14:18

FOTO / Tifozë “VIP” për Kombëtaren U-19, Ardjan Takaj dhe Lorik Cana ndjekin ndeshjen në stadium

Ndeshja e parë e kualifikueseve për kombëtaren shqiptare U-19 përballë Ukrainës, e cila po zhvillohet në stadiumin “Selman Stërmasi” në Tiranë, është duke u ndjekur edhe nga dy tifozë “VIP”.

takaj cana

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, dhe presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, kanë zgjedhur të jenë të pranishëm në stadium për ta parë këtë takim nga afër.

takaj cana1

www.minuta90.com