FOTO/ Veprim i rëndë i punonjësit, pozon me trupin e Diego Maradonës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 26, 2020 | 23:00


FOTO/ Veprim i rëndë i punonjësit, pozon me trupin e Diego Maradonës

Një punonjës funerali, i quajtur Diego Molina, ka bërë një veprim të rëndë, me trupin e Diego Maradonës.

pjimage

Molina ka hapur arkivolin dhe ka pozuar me turpin e legjendës që kishte ndërruar. Një veprim i rëndë ky, me punonjësin e agjencisë funerale, që është shfaqur teksa mban një dorë te balli i Maradonës, dhe tjetrën të ngritur për foto.

Një veprim i rëndë ky, që ka irrituar së tepërmi të gjithë, pavarësisht se më vonë Molina kërkoi falje për këtë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/