Foto provokuese, ish-i i Bobo Vierit shfaqet pa të brendshme në pishinë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 22, 2020 | 17:09


Foto provokuese, ish-i i Bobo Vierit shfaqet pa të brendshme në pishinë

Elisabeta Kanalis ka tërhequr shumë vëmendje me një postim të bërë së fundmi në “Instagram”. Aktorja dhe modelja e famshme ka publikuar një foto ku është duke kaluar disa çaste relaksi në pishinë.

Elisabeta

42-vjeçarja duket tërësisht nudo, teksa po noton. Sigurisht ky publikim i bërë nga Kanalis ka marrë si gjithnjë pëlqime dhe komente të shumta nga fansat. Kujtojmë që bukuroshja në të shkuarën ka kaluar një romancë edhe me ish-futbollistin italian, Kristian Vieri.

elisabeta vieri elisabeta6 Elisabeta5 elisabetta-canalis-bahamas-hawaii-figlia-645 elisabetta-canalis-sexy-bahamas-645 Elisabeta66+

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com