FOTO/ Përballja e Champions-it, zëdhënësja për shtyp e skuadrës serbe provokon sërish me veshjen e saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 26, 2019 | 11:30


FOTO/ Përballja e Champions-it, zëdhënësja për shtyp e skuadrës serbe provokon sërish me veshjen e saj

Fytyra e njohur televizive Tatjana Sajkoviç shkëlqeu në konferencën e djeshme për mediat para ndeshjes Crvena Zvezda me Bajernin e Mynihut, kur trajnerët Vladan Milojeviç dhe Milos Degnek ishin duke diskutuar. 

zedhensja per shtyp

Sajkoviç është bërë ‘hit’ në mediat europiane për shkak të veshjes provokative në paraqitjet e saj. Ajo ishte bërë e famshme edhe në një konferencë për shtyp muaj më parë kur kishte pasur të veshur një dekolte të hapur.

auto_auto_76941192_741003896401398_5404784242536218624_n15746906141574697229 auto_77264195_10158400327093538_6318643877423087616_o1574697229

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com