FOTO/ “Nuk dua ta shoh më këtë fanelë, do ta fal”, Galiardini kërkon të lajë “mëkatin” e ndeshjes me Sasuolon

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 29, 2020 | 14:43


FOTO/ “Nuk dua ta shoh më këtë fanelë, do ta fal”, Galiardini kërkon të lajë “mëkatin” e ndeshjes me Sasuolon

Roberto Galiardini bëri ironi me veten pas kritikave për gafën në ndeshjen kundër Sasuolos, ku nuk shënoi dot me portën e boshatisur.

https___www.si.com_.image_MTczNTAyODQzODYzNDQyODM2_gagliardini-missed-sitter-inter

Zikaltërit u kthyen te fitorja duke mposhtur dje Parmën 1-2 dhe Galiardini reagoi në rrjetin social “Instagram” duke pranuar se “do t’i dhurojë fanelën e ndeshjes me Sasuolon (3-3) ndjekësit që do të ‘qëllojë’ me komentin  më të bukur në profilin e tij”.

“Kam vendosur të falë fanelën e ndeshjes kundër Sasuolos, nuk dua ta shoh më!”, shkruan mesfushori 26-vjeçar.

 

View this post on Instagram

La vittoria di ieri è stata fondamentale per il nostro percorso. Dopo un passo falso si deve solo lavorare e guardare avanti, senza scuse o alibi: così ho deciso di regalarvi la mia maglia di Inter-Sassuolo, anche perché io… non voglio più vederla! 😂❌ Premierò il commento che mi avrà colpito di più! Forza Inter ⚫️🔵

A post shared by Roberto Gagliardini (@roberto.gagliardini) on
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com