FOTO/ Futbollisti i Vllaznisë nuk i frikësohet koronavirusit, stërvitet në rrugët e Shkodrës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 15, 2020 | 20:38

FB Kryesore, Superiore Lajmi i fundit Vllaznia

FOTO/ Futbollisti i Vllaznisë nuk i frikësohet koronavirusit, stërvitet në rrugët e Shkodrës

Ndryshe nga shokët e skuadrës, të cilët po qëndrojnë në karantinë për të evituar infektimin me koronavirus, futbollisti i Vllaznisë Hygor ka dalë kundër rrymës.

hygor vllaznia

Braziliani është stërvitur jashtë banesës së tij në rrugët e Shkodrës për të treguar se është në gjendje të përballojë koronavirusin. Vetë 31-vjeçari ka treguar në rrjetet sociale se po stërvitet në ambjent të hapur.

HYGOR

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com