FOTO/ Format bombastike, vajza e Maradonës “tërbon” fansat me veshjet intime

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2019 | 17:17


FOTO/ Format bombastike, vajza e Maradonës “tërbon” fansat me veshjet intime

Vajza e legjendës Diego Armando Marodona, i është future botës së modelingut, teksa ka pozuar se fundmi me veshje intime.

Maradona vajza

Trashëgimtarja e “El Pibe de Oro” i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj në “Instagram” teksa postoi një set fotografik sensual, që kishte realizuar për një firmë veshjesh të brendshme.

SJIG81g6B-768x000

Fama e të atit, i ka dhënë mundësinë Janës që të fitojë kontrata të reja pune mjaft të rëndësishme. Modelja gëzon forma bombastike, teksa numëron rreth 80 mijë ndjeksa në Instagram, teksa kërkon të hyjë fuqishëm në botën e modelingut.

Jana Maradona SDFDF Maradona vajza 2019 SSSD Maradona vajzaq

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/