FOTO/ E ndjek me pasion Moto GP, modelja spanjolle “tërbon” fansat me pozat e saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 20, 2020 | 18:59

FB Gossip Lajmi i fundit

FOTO/ E ndjek me pasion Moto GP, modelja spanjolle “tërbon” fansat me pozat e saj

Modelja spanjolle, Eva Padlok u bë e njohur për të gjithë, nëpërmjet Moto GP, sport për të cilin ajo ka edhe një pasion të veçantë.ombrelline-motogp-barcel3ona_r

Spanjollja numëron rreth 1.5 milionë ndjekës në “Instagram”, me të cilët është tepër aktive.

Eva poston shpesh foto të nxehta, nëpërmjet të cilave ajo tërheq vëmendjen e të gjithëve. 043fcbb512472ce268d25086a56db142

Modelja poston shpesh foto provokuese, teksa ekzalton fansat e saj me format perfekte që ajo ka.

Gjithashtu ajo njihet edhe si një tifoze e zjarrtë e Juventusit, për të cilët ka dalë hapur.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com