FOTO/ E kërkon Roma, sulmuesi rumun merr me vete edhe të dashurën seksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 18, 2020 | 11:50


FOTO/ E kërkon Roma, sulmuesi rumun merr me vete edhe të dashurën seksi

Sulmuesi i Steauas së Bukureshtit, Florinel Koman, është pranë kalimit në Serinë A, në radhët e skuadrës së Romës.3131df6d71d2d826024a49f90154573c

Verdhekuqtë kryeqytetas mësohet se janë të gatshëm të paguajnë deri në 10 milionë euro për rumunin.

Por, së bashku me futbollistin, në Itali pritet të zbarkojë edhe e dashura e tij superseksi, Ioana. komaaan

Kjo e fundit njihet për fotot e nxehta, me të cilat provokon rregullisht në “Instagram”.

pentru tifeț varianta 2 811929-1572593618-muza-lui-mbappe-coman cGcmdz0xMDYwJmhhc2g9Y2NiZGM2MjNhODQ5ZjE4ZGQ0N2I3ZThhMmE5OWM0OWE=.thumb ioana ioanaa

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com