FOTO/ E dashuruar me tatuazhet dhe futbollin, modelja “çmend” rrjetet sociale

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 6, 2018 | 12:45

FOTO/ E dashuruar me tatuazhet dhe futbollin, modelja “çmend” rrjetet sociale

Kajla Kadorna është një ndër modelet e shumta që kanë lidhje me botën e futbollit. Bukuroshja është në një lidhje me sulmuesin e Kristal Palas, Konor Uikam, dhe është e pranishme në stadium thuajse në të gjitha sfidat e të dashurit të saj.

sd69s

Këtë javë Kristal Palas pret Çelsin e Mauricio Sarrit dhe modelja bukuroshe do të jetë një kundërshtare më tepër për blutë e Londrës. Kajla gjithashtu është shumë e pasionuar pas tatuazheve.

Lajla 6x6a6x sd6s6d6 sds9

www.minuta90.com