Format perfekte, seksbomba që u bë e njohur në Kampionatin Botëror trondit… “Instagram”-in

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 8, 2021 | 22:01


Format perfekte, seksbomba që u bë e njohur në Kampionatin Botëror trondit… “Instagram”-in

Luçia Javorçekova mbetet gjithnjë në qendër të vëmendjes falë fotove erotike që publikon rregullisht në rrjetet sociale.

Lucia3

Modelja sllovake i ka shumë për zemër nudot, teksa nuk i lë shumë vend imagjinatës së fansave.

Lucia4

E bërë e njohur si një prej muzave më seksi gjatë Kampionatit Botëror “Rusi 2018”, bukuroshja tashmë regjistron mbi 2 milionë ndjekës në “Instagram”.

Lucia7 Lucia Lucia77

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/