FORMACIONET E MUNDSHME| Teuta-Skënderbeu/ Vila në dyshim, korçarët “përforcohen” me 4 lojtarë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 6, 2020 | 13:18


FORMACIONET E MUNDSHME| Teuta-Skënderbeu/ Vila në dyshim, korçarët “përforcohen” me 4 lojtarë

Teuta dhe Skënderbeu do të jetë një tjetër sfidë interesante në kuadër të javës së 32-ë të Kategorisë Superiore teksa të dyja kampet luftojnë për pjesëmarrje në Ligën e Europës.
teuta skenderbeuu
Pas eliminimit nga Kupa e Shqipërisë prej Bylisit, Skënderbeu kërkon revanshin në kampionat. Bardhekuqtë fitojnë plot 4 titullarë për këtë sfidë: Jashanicën, Bregun, Gripshin dhe Dajën, të cilët mund të nisin si titullarë.

Në krahun e skuadrës durrsake në dyshime për të luajtur është Emiljano Vila, i cili humbi ditën e shtunë të atin. Stafi teknik i Teutës do të vendosë në momentin e fundit nëse Vila do të aktivizohet në këtë takim apo jo.

1111111111111

22222222222222

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com