Fitore ndaj Egnatias, trajneri i Burrelit: Rivalët na e bënë të vështirë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 29, 2020 | 15:36


Fitore ndaj Egnatias, trajneri i Burrelit: Rivalët na e bënë të vështirë

Trajneri i ekipit të Burrelit, Renato Hoti, është shprehur se ndeshja kundër Egnatias ishte shumë e vështirë, megjithatë, fitorja është motivuese për lojtarët që drejton.
download
“Ishte një ndeshje e vështirë ku Egnatia tregoi kualitet gjatë lojës, por ne ishim të motivuar për të fituar pasi vinim pas tri humbjeve radhazi. Shpresoj që këto rezultate t’i marrim edhe në ndeshjet në vijim dhe ta mbyllim me dinjitet këtë kampionat” tha për gazetën trajneri Hoti.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/