EKSKLUZIVE/ Marrëveshje në parim, zbulohet skuadra e re e Sherif Kallakut

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 3, 2020 | 23:49


EKSKLUZIVE/ Marrëveshje në parim, zbulohet skuadra e re e Sherif Kallakut

Sherif Kallaku nuk jep detaje, por skuadra e tij e re nuk do të jetë as Slask Vorklav dhe as CSKA Sofje. “Panorama Sport” mëson se është arritur një marrëveshje në parim mes palëve që fantazisti të luajë për Lokomotivën e Zagrebit në Kroaci, një ekip i mbushur me lojtarë shqiptarë.sherif kallaku

Megjithatë, i pyetur dje pas ndeshjes nga “SuperSport” në lidhje me zërat e merkatos, vetë lojtari deklaroi: “Janë klube të interesuara, por unë do ta marr me qetësi. Nëse do të kisha marrë vendim për të ardhmen, do ta thosha.

Shpresoj të bëhet më e mira, si për mua dhe klubin nga ana financiare. Kemi edhe pesë ndeshje, por edhe finalen, që unë besoj se do të shkojmë për të fituar Kupën”.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com