EKSKLUZIVE/ Goditje në fund-merkato, Skënderbeu merr talentin e Kombëtares

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 30, 2018 | 23:00

EKSKLUZIVE/ Goditje në fund-merkato, Skënderbeu merr talentin e Kombëtares

Skënderbeu ka bërë një blerje të rëndësishmë në merkato, në këto orë të fundit të saj, para mbylljes më 31 gusht, dhe për më tepër me sytë nga e ardhmja. Enes Isufi, 18 vjeç, i ardhur nga klubi i Vllaznisë, ka firmosur për korçarët.

enes isufii

Mbrojtësi shkodran, ka qenë pjesë e akademisë së Vllaznisë që nga moshat, deri tek ekipi B. Gjithashtu, Isufi është aktivizuar me Shqipërinë U-17, dhe tashmë, është pjesë e Kombëtares U-19.

www.minuta90.com