E kërkonte prej kohësh, Barcelona merr vendimin e papritur për Lautaron

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 28, 2020 | 15:11


E kërkonte prej kohësh, Barcelona merr vendimin e papritur për Lautaron

Sipas “Calciomercato”, Barcelona është dorëzuar për sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez. Zikaltërit refuzun të bëjnë ulje çmimi për argjentinasin, ndërsa katalanasit nuk paguanin dot 80 milionë euro për sulmuesin.

lautaro

Tashmë Lautaro është pranë rinovimit me Interin. Barcelona kishte kohë që e kërkonte sulmuesin zikaltër, por nuk arritën të paguanin shumën që kërkonte Interi. Tani drejtuesit e Barcelonës janë fokusuar tek sulmuesi hollandez i Lionit, Memfis Depai.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com