Duka shpalli kandidaturën, por ja cili është klubi që depozitoi propozimin për rikandidim

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 11, 2018 | 20:12

Duka shpalli kandidaturën, por ja cili është klubi që depozitoi propozimin për rikandidim

Gara për kreun e institucionit të futbollit në vend ka nisur dhe propozimi për personazhet që do të garojnë është bërë edhe në FSHF. Në sekretariatin  përgjithshëm të Federatës Shqiptare të futbollit ka mbërritur propozimi që mbështet rikandidimin e kreut aktual të FSHF-së.

duka

“Panorama Sport” mëson se ka qenë klubi i Korabit që ka dorëzuar kërkesë propozimin për Armand Dukën si kandidat për postin e presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit në zgjedhjet që do të zhvillohen në 7 shkurt.


www.minuta90.com