Do e aktivizonte titullar, Zidan merr lajmin e keq pak orë para ndeshjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 26, 2020 | 18:35


Do e aktivizonte titullar, Zidan merr lajmin e keq pak orë para ndeshjes

Marselo është larguar në momentin e fundit nga Real Madridi për shkak të një dëmtimi. Skuadra e Zidanit luan sot kundër Betisit dhe do duhet të bëjë pa shërbimet e mbrojtësit brazilian.

marselo

Në vendin e Marselos, Zidan do aktivizojë Mendin. Zidan kishte vendosur të aktivizonte Marselon titullar në ndeshjen e sotshme, por braziliani në momentet e fundit ka pësuar një dëmtim në shpinë dhe do mungojë. Reali kërkon sot fitoren e parë në kampionat për sezonin e ri, pas barazimit 0-0 që mori ndaj Real Sociedatit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com