Bomba nga Argjentina, Vanda Nara sërish me barrë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 1, 2022 | 22:50

Bomba nga Argjentina, Vanda Nara sërish me barrë

Një lajm i bujshëm ka ardhur nga Argjentina, teksa mediat në shtetin latin raportojnë se Vanda Nara ka mbetur përsëri me barrë dhe është kështu në pritje të fëmijës së gjashtë.

Vanda1

Pas tre djemve me Maksi Lopezin dhe dy vajzave me Mauro Ikardin, modelja tashmë po pret një tjetër fëmijë me sulmuesin e Gallatasarajit.

vanda4

vanda3

vanda2

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"