“Besojeni ose jo”- Alesia Bami habit me deklaratën: Kristiano Ronaldo më ka shkruar më shumë se dy herë për …

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 10, 2022 | 20:04


“Besojeni ose jo”- Alesia Bami habit me deklaratën: Kristiano Ronaldo më ka shkruar më shumë se dy herë për …

Moderatorja Alesia Bami është e njohur gjerësisht në publik jo vetëm si një moderatore në televizion, por edhe si një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar, për pamjen e kuruar dhe format e saj trupore. 

alesia bami ronaldo

Së fundmi, ajo ishte pjesë e një loje me pyetje-përgjigje në “E diell” së bashku me kolegun e saj Edi Manushi. Nëse njëri nuk i përgjigjej pyetjeve me “spec”, tjetri e qëllonte me vezë në kokë.

 edi manushi alesia bami3

“Trego emrin e futbollistit që të ka shkruar më shumë se dy herë për të dalë në darkë?”, ishte pyetja që iu drejtua Alesia Bamit.

“Betohem është njëri, por nuk ja mbaj mend emrin”, tha si fillim moderatorja duke qeshur.

 edi manushi alesia bami

Por më pas, shtoi me shaka se i kishte dërguar mesazh ylli i futbollit, Kristiano Ronaldo.

“Ju ose besojeni ose jo, nuk më intereson. Unë përgjigjen time do e jap, Kristiano Ronaldo”, u tha ajo dhe në studio shpërthyen të qeshurat.

Askush nuk e besoi deklaratën e saj dhe Edi Manushi vendosi ta godasë me vezë në kokë.

edi manushi alesia bami1

alesia bamialesia bami3georgina ronaldo1alesia bami1alesia bami4alesia bami5alesia bami6georgina ronaldo

alesia-bami1

alesia-bami2alesia-bami3alesia-bami4

PANORAMASPORT.AL