Barazuan ndaj Besës, flet Mërgjyshi: Më gëzon rezultati, Korabi nuk e njeh humbjen dhe kjo na shërbeu për…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 27, 2021 | 19:58


Barazuan ndaj Besës, flet Mërgjyshi: Më gëzon rezultati, Korabi nuk e njeh humbjen dhe kjo na shërbeu për…

Artan Mërgjyshi i kënaqet barazimit dhe sidomos për formën se si rrodhi ndeshja. “Më shumë nga gjithçka, më gëzon rezultati. Ekipi nuk e njeh humbjen dhe kjo na shërben për moralin në vazhdimësi.

Mergjyshi

Luajtëm më shumë në 45 minutat e dyta dhe kjo falë tërheqjes së Besës. Nuk u dorëzuam dhe kërkuam e besuam deri në fund. Ia arritëm dhe përballë një ekipi si verdhezinjtë e mbi të gjitha në transfertë, gjykoj se është një rezultat mjaft pozitiv”, tha tekniku i Korabit.

PANORAMASPORT.AL