Antonela Kavalieri flet për historinë e saj me Paulo Dibalën, ja arsyeja e ndarjes

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Qershor 12, 2018 | 22:04

Antonela Kavalieri flet për historinë e saj me Paulo Dibalën, ja arsyeja e ndarjes

Antonela Kavalieri ka folur për herë të parë historinë e saj me Paulo Dibalën dhe shkaqet që cuan në ndarjen e tyre. Ajo tregon se e ka dashur shumë Paulon por ka qenë fama e tij në rritje, një problem gjithnjë e më i madh që solli hendekun e ndarjes së tyre.

19-150x15015-2-150x150 14-2-150x150 17-1-150x150 16-150x150

“Unë erdha nga Argjentina për të shoqëruar Paulon, me të cilin duheshim shumë, por me kalimin e kohës fama e tij po rritej, duke bërë që t’i ofroheshin shumë goca. Pikërisht për këtë arsye erdhi edhe krisja e marrëdhënies tonë. Tani jam ndarë nga Paulo, por nuk kam ndërmend të kthehem në Argjentinë. Mendoj se mund të gjej veten edhe këtu në Itali, siç ia kanë dalë Belen Rodrigez apo Vanda Nara”


www.minuta90.com