VIDEO/ U hodh me kohë vonesë, kapiteni i Kukësit i shënon gol djalit të tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 17, 2020 | 18:57

FB Kampionati Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Kukësi Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Video

VIDEO/ U hodh me kohë vonesë, kapiteni i Kukësit i shënon gol djalit të tij

Kapiteni i Kukësit, Besar Musolli ka shpërndarë një video në rrjetin social, ku shihet duke u argëtuar me djalin e tij të vogël.

besar musolli

Në videon e publikuar, djali i Musollit ka shërbyer si portier, por fakti se u hodh në kohë vonesë dhe në krahun e gabuar bënë që të pësonte gol nga babai i tij.

besar musolli

 

Musolli, i cili përfaqëson Kosovën, luan si mesfushor me skuadrën e Kukësit që prej vitit 2012 dhe ashtu si gjithë futbollistët e tjerë në Kategorinë Superiore ka gjetur një mënyrë për t’u argëtuar në një kohë kur në vend është ndalur pothuajse çdo gjë nga koronavirusi i tmerrshëm.

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com