VIDEOLAJM/ Dilemat për të ardhmen, Bruno Telushi jep një përgjigje me këngën e njohur të…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 2, 2020 | 13:38


VIDEOLAJM/ Dilemat për të ardhmen, Bruno Telushi jep një përgjigje me këngën e njohur të…

Mesfushori i Partizanit Bruno Telushi është i lidhur fort me Partizanin. Futbollisti vlonjat ka dhënë një mesazh për tifozët e kuq nëpërmjet një video-je të fundit dëgjon dhe këndon himnin e 16 herë kampionëve të Shqipërisë.
bruno telushi
Telushi së bashku me pjesën tjetër të skuadrës kanë nisur pushimet pas përfundimit të sezonit. Në media është përfolur se ai kërkohet nga klubi turk i Menemensporit, ndërsa është përfolur se mund të kalojë dhe të Kukësi, ku mund të bashkohet me ish-trajnerin e tij Skënder Gega, i cili ka marrë frenat e verilindorëve.

Megjithatë, Partizani ka nisur bisedimet me Telushin rreth rinovimit të kontratës.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com