VIDEO/ Transferimi tek Barcelona, shikoni si Pjaniç shpërthen në lot

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 2, 2020 | 16:45


VIDEO/ Transferimi tek Barcelona, shikoni si Pjaniç shpërthen në lot

Tashmë është e kryer që Pjaniç do shkëmbehet me Arturin, me boshnjakun që do kalojë në Barcelonë ndërsa braziliani do shkojë tek Juventus. Pas disa vitesh bardhezi ku ka fituar shumë tituj, mesfushori do largohet për të provuar një aventurë të re në Katalonjë.

Së fundmi në një video të publikuar nga spanjollja “AS” Pjaniç dhe familjarët e tij ishin mbledhur në një lokal ku po festonin zyrtarizimin e mesfushorit boshnjak tek Barcelona. Duket se Pjaniç e ka përjetuar shumë këtë lajm, pasi ka shpërthyer në lot.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/