VIDEO/ Titulli i 17-të kampion, shikoni momentin kur kapiteni Telushi ngre trofeun në “Arenën e Demave”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 29, 2023 | 19:00

VIDEO/ Titulli i 17-të kampion, shikoni momentin kur kapiteni Telushi ngre trofeun në “Arenën e Demave”

Partizani ka fituar titullin e 17-të kampion, duke e mbyllur në mënyrën më të mirë të mundshëm.

bandicam 2023-05-29 18-57-40-398

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm Ilir Shulku u shfaqën pranë presidentit Demi duke i dhënë medaljet lojtarëve të kuq.

Në fund, presidenti Duka ja dorëzoi titullin kapitenit Telushi, i cili së bashku me lojtarët e tjerë e ngritën në qiellin e “Arenës së Demave”.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"