VIDEO/ Sfida Real Madrid-Barcelona, shikoni çfarë spektakli dhuron talenti i Realit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 15, 2017 | 19:17

VIDEO/ Sfida Real Madrid-Barcelona, shikoni çfarë spektakli dhuron talenti i Realit

Ditën e djeshme është luajtur ndeshja midis Realit të Madridit dhe Barcelonës në basketboll dhe sfidën e kanë fituar madrilenët me rezultatin 87-75. Por vëmendjen më të madhe e ka marrë talenti 18 vjeçar i Realit që ka arritur të bëjë kosh nga një distancë prej rreth 25 metrash.

luka-doncic-celebrates-real-madrid-eb16

Tentativa e basketbollistit në fund të pjesës së tretë të ndeshjes ka rezultuar e suksesshme duke i lënë tifozët gojëhapur. Për më tepër shikoni videon.

www.minuta90.com