VIDEO/ Mot i acartë, shikoni si e bëjnë nxehjen lojtarët e Atletikos së Madridit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 13, 2021 | 19:32


VIDEO/ Mot i acartë, shikoni si e bëjnë nxehjen lojtarët e Atletikos së Madridit

Temperaturat e ulëta nuk lanë pa goditur dhe Spanjën që me stuhinë e dëborës “Filomena” bëri një mot të pazakontë.

Atlético Madrid - Sevilla

Një diçka interesante ndodhi gjatë ndeshjes së djeshme të La Liga-s, Atletiko Madrid-Sevilja ku lojtarët e Diego Pablo Simeones për të ngrohur muskujt e tyre nga acari i ftohtë që kishte përfshirë Madridin, stafi i Atletikos kishte menduar që lojtarët zëvendësues t’i jepnin biçikletës dhe të ngroheshin edhe me një ngrohëse. Një situatë tepër e pazakontë kjo në botën e futbollit.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/