VIDEO/ Katastrofë Ateltiko, skuadra e Simeones mundet nga Selta Vigo

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 1, 2018 | 21:05

VIDEO/ Katastrofë Ateltiko, skuadra e Simeones mundet nga Selta Vigo

FT: Selta Vigo-Ateltiko e Madridit 2-0

Shënues: Gomez (46′), Iago Aspas (52′) 

Skuadra e Atletikos së Madridit ka zhvilluar një ndeshje katastrofale përballë skuadrës së Selta Vigos në fushën e kësaj të fundit. Skuadra e Simeones vazhdon të bëjë paraqitjen e dytë jo të mirë, në kampionat.

Pavarësisht fitores minimale javën e kaluar Simeone para gazetarëve deklaroi se skuadra nuk bëri mirë dhe ka nevojë për përmirësime.

sdjgfsdkhgdf sdjgfsdkhgdf

Ndërsa në këtë ndeshje ata kanë luajtur për më shumë se 20 minuta. Megjithatë dy golat që shënoi skuadra e Selta Vigos u bënë kur ata ishin me skuadrën e plotë.

 

www.minuta90.com