VIDEO/ “E kam të preferuar numrin “7”, fola me Kuadradon dhe…”

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 22, 2018 | 18:30

VIDEO/ “E kam të preferuar numrin “7”, fola me Kuadradon dhe…”

Kristiano ronaldo ka marrë fanellën me numrin 7 te Juventusi nga Huan Kuadrado pasi u largua nga Reali i Madridit në drejtim të Juventusit këtë merkato verore. Numri “7” i preferuari i Ronaldos që e ka veshur edhe te Mançester Junajtid dhe te Reali i Madridit, mbahej nga sulmuesi kolumbian Kuadrado.

4F4DB40300000578-6086661-image-a-130_1534941968793

Por shumë shpejt pas trasnferimit të Ronaldos, portugezi thotë që ka folur me Kuadradon sepse ai e mban atë numër me kolumbianin që e ka mirëpritur portugezin.

4F4DBC2900000578-6086661-image-a-127_1534941911309 4F31B57A00000578-6086661-image-a-126_1534941864393

www.minuta90.com