VIDEO/ Duhej të ishte thjesht basketboll, por ndeshja kthehet në boks

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 10, 2018 | 16:40

VIDEO/ Duhej të ishte thjesht basketboll, por ndeshja kthehet në boks

Ishte thjesht një ndeshje basketbolli që po zhvillohej mirë deri në momentin kur arbitri akordon një faull teknik. Lojtarët e ekipit të moshave mes Çikago Rous janë mbledhur dhe kanë sulmuar arbitrin duke e shtyrë edhe goditur.

Capture-19

Më vonë vijnë edhe kolegët për ta ndihmuar dhe ndeshja u kthye në një sherr masiv. Ngjarja ka ndodhur në SHBA, më ekzaktësisht në Emerson të Xhorxhias. Duhej të ishte thjesht basketboll por u kthye në boks.

www.minuta90.com