Tronditet Milani, një lojtar rezulton pozitiv me Covid-19 para ndeshjes në Europa Ligë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 23, 2020 | 16:59


Tronditet Milani, një lojtar rezulton pozitiv me Covid-19 para ndeshjes në Europa Ligë

Milani ka njoftuar se një futbollist ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Bëhet fjalë për Leonardo Duarte, i cili ka dalë pozitiv pas testeve para ndeshjes në Europa Ligë kundër Bodo Glimt.

duarte

24-vjeçari do qëndrojë i izoluar një javë. Në këtë mënyrë Duarte do mungojë në ndeshjen ndaj Bodo Glimt në Europa Ligë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com