Takimet e Superiores, ja gjyqtarët për ndeshjet e sotme

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 2, 2018 | 11:10

Takimet e Superiores, ja gjyqtarët për ndeshjet e sotme

Superioria luan ditën e sotme 2 takimet e fundit të javës. Takimi i parë do të jetë ai mes Kukësit dhe Tiranës që do të zhvillohet në orën 16:45, në Shkodër.

juxhin xhaja

Ndërsa në orën 19:45 do të zhvillohet takimi mes Teutës dhe Kamzës. FSHF ka përcaktuar edhe gjyqtarët për këto takime. Në “Loro Boriçi” do të gjykojë Juxhin Xhaja, që do të ndihmohet nga Mahmuti dhe Shkreta. Arbitër i katërt do të jetë Kreshnik Bajramaj. Për sfidën e Durrësit bilbil kryesor do të jetë Klajdi Kola, i ndihmuar nga Doda dhe Zaimi. Ndërkohë që asisent i katërt do të jetë Eldorjan Hamiti. Më poshtë pasqyra e plotë:

fshf

ga

www.minuta90.com