Skënderbeu prezanton Sebino Plakun

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 15, 2016 | 15:47

Skënderbeu prezanton Sebino Plakun

Menaxheri përgjithshëm, Gerhard Takaj dhe Drejtori sportiv Haris Fakic prezantojnë rikthimin e Sebino Plakut te skuadra e Skënderbeut.plaku Një lëvizje e papritur e klubit korçar që ka rikthyer në ekip sulmuesin pukian.

Sipas asaj që shruajnë korçarët, Sebino vjen si një opsion shumë i mirë për përforcimin e repartit të sulmit. Për ta ishte e papritur si një lojtar si Plaku të lirohet në merkaton e janarit ndaj dhe vepruan menjëherë

www.minuta90.com