Skënderbeu, largohen Sefa dhe Alikaj

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Qershor 9, 2015 | 13:43

Skënderbeu, largohen Sefa dhe Alikaj

AlikajFaqja zyrtare e Skënderbeut ka publikuar sot listën e plotë të lojtareve dhe stafit qe do udhetoje drejt Austrise për fazen përgatitore. Në të mungojnë dy lojtarët, Alikaj e Sefa të cilët largohen kështu zyrtarisht nga klubi korçar.

Në njoftim thuhet se janë dhe dy afrime për t’u konfirmuar një mesfushor dhe një sulmues. Me të dy lojtaret presidenti Ardjan Takaj ka arritur akordin financiar por për shkak të specifikave që kanë këto afrime nuk mund të bëhen publike për momentin.

skend

 


www.minuta90.com