Sherri Konte-Murinjo, Kapelo u “bie kokës” të dyve: Kanë lajthitur

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 12, 2018 | 11:18

Sherri Konte-Murinjo, Kapelo u “bie kokës” të dyve: Kanë lajthitur

Fabio Kapelo ka folur lidhur me zënkën mes dy “kokë- fortëve” të Premier Ligës, Kontes dhe Murinjos, Kapelo është shprehur:

Kapelo

“Antonio nuk e ka kuptuar se me cilin kishte të bënte. Është fanella e Çelsit ajo që shqetëson kundërshtarët. Po bën atë që bënte Mou. Nuk e kisha menduar se mund të arrinin deri në këtë pikë, kanë lajthitur. Kur e godet Zhozenë, ai është shumë i zoti në të gjitha situatat dialektike. Dëshiron ta largojë vëmendjen nga skuadra”.


www.minuta90.com