Rivalitet edhe në kohë Koronavirusi, tifozët e Tiranës dhe Partizanit “thumbojnë” njëri-tjetrin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 16, 2020 | 8:55

FB Kategoria Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Partizani Tirana

Rivalitet edhe në kohë Koronavirusi, tifozët e Tiranës dhe Partizanit “thumbojnë” njëri-tjetrin

 Nuk mungojnë thumbimet e tifozerive, edhe në këtë kohë të vështirë Koronavirusi.  Edhe pse të gjitha kampionatet në Shqipëri janë pezulluar, tifogrupet nuk u kursejnë ngacimet e famshme me njëra-tjetrën.

 GUERRILS-FANATICS

Pak ditë më parë, kanë qenë “Ultras Guerrils”që kanë postuar në rrjetet sociale disa rreshta, dukshëm kundër rivalëve të përhershëm, bardhebluve të Tiranës.  Në fund shprehja, rrini në shtëpi, e cila u bë “hit” kur Tirana na nga kategoria.

GUERRILS

Ndërkohë së fundmi, mesa duket tifogrupi bardheblu iu është përgjigjur “Guerrilsave”, një video nga derbi, ku Tirana fitoi me rezultatin 5-1, teksa në postim shkruhej: A e njifni babën ju?

TIRONA FANATICS

 PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com