Pas zbulimit të lidhjes me Endri Çekiçin, Megi Pojani shfaqet në krahët e këngëtarit të njohur! Çfarë e bëri bashkë dyshen?

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 3, 2022 | 14:29


Pas zbulimit të lidhjes me Endri Çekiçin, Megi Pojani shfaqet në krahët e këngëtarit të njohur! Çfarë e bëri bashkë dyshen?

Megi Pojani dhe futbollisti i Kombëtares Shqiptare Endri Çekiçi janë dy nga emrat më të përfolur në media ditët e fundit.

megi pojani-donxhon-cekici

Megjithatë këtë herë emri i Megi po lakohet krah atij të reperit të njohur nga Kosova, Don Xhoni. Ishte ky i fundit ai që publikoi një foto ku shihet me aktoren që e përqafon. Por, bëhet fjalë thjesht për një bashkëpunim pasi Megi do jetë protagoniste në videoklipin e ri të artistit.

Prej disa ditësh tashmë Megi dhe Endri po përfliten se janë në një lidhje. Detaje të shumta nga fotot e aktores dhe futbollistit në Instagram konfirmojnë dyshimet e ngritura.

Megi dhe futbollisti kanë zgjedhur ishujt e Afrikës Lindore, pikërisht destinacionin e largët për të festuar këtë raport të ri që kanë nisur.

Futbollisti postoi një foto në breg të detit në të cilën kishte vënë një palë syze dielli, që e nxorrën zbuluar pasi fansat detajistë vunë re menjëherë në xhamin e syzeve të tij duket Megi Pojani, e cila po shkrep foton.

 

PANORAMASPORT.AL