Partizani prezanton drejtorin e ri, Sulejman Starova

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Qershor 17, 2014 | 13:25

Partizani prezanton drejtorin e ri, Sulejman Starova

Starova dhe DemiSulejman Starova është prezantuar në mesditë në ambjentet e klubit Partizani ku nga sot zyrtarisht është emëruar në detyrën e Drejtorit të Përgjithshëm në klubin e kuq. Në praninë e mediave Presidenti Demi i ka uruar mirseardhjen Starovës, i cili rikthehet në shtëpinë e kuqe tashmë në rrolin e drejtuesit. Në komunikimin e tij për mediat Starova ka deklaruar se së bashku me stafin aktual do të punohet për të rikthyer Partizanin tek trofetë e munguar.


www.minuta90.com