Partizani do fitoren e radhës ndaj Bylisit, ja situata me dëmtimet dhe pezullimet te ekipi i Sormanit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 4, 2020 | 11:13


Partizani do fitoren e radhës ndaj Bylisit, ja situata me dëmtimet dhe pezullimet te ekipi i Sormanit

Trajneri Adolfo Sormani nuk do ta ketë të plotë grupin edhe për transfertën e Ballshit. Theofilus Solomon është i pezulluar nga kartonët dhe mungon ndaj Bylisit.PARTIZANI

Egzon Belica vijon të jetë në pikëpyetje, ndërsa Mala shikohet gati. Me rikuperimin e Kërçikut dhe Bilalit mbrojtja është më e plotë, por për këta vendos Sormani.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com