Panuçi nuk e grumbulloi, Sabien Lilaj zgjidhet lojtari i muajit shtator

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Tetor 13, 2017 | 13:32

Panuçi nuk e grumbulloi, Sabien Lilaj zgjidhet lojtari i muajit shtator

Disa momente para fillimit të takimit të djeshëm ndaj Laçit, mesfushori i Skënderbeut, Sabien Lilaj është vlerësuar me çmimin “Lojtari më i mirë i muajit shtator”, nga shoqata “Sporti na bashkon”.

lilaj

Edhe pse trajneri i kombëtares, Panuçi, nuk e grumbulloi në përfaqësuese për dy sfidat ndaj Spanjës dhe Italisë, mesfushori 28-vjeçar u vlerësua për performancat e tij me korçarët gjatë muajit shtator.

sabien lilaj


www.minuta90.com