Panuçi fillon planin anti-Izrael, stërvitjen e vëzhgon edhe Armando Duka

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 18:46

Panuçi fillon planin anti-Izrael, stërvitjen e vëzhgon edhe Armando Duka

Shqipëria do të luajë në 7 shtator ndeshjen e saj debutuese në Ligën e Kombeve ku përballë do të ketë skuadrën e Izraelit. Ndeshja do të luhet në “Elbasan Arena” dhe menjëherë trajneri Kristian Panuçi mes shumë problemeve në skuadër, ka filluar përgatitjet në këtë ndeshje.

Tekniku italian i ka grumbulluar lojtarët në Tropikal Resort në Durrës dhe në orën 17:00 ka filluar seancën e parë stërvitore. Ajo që ra në sy në stërvitje ishte edhe prania e Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka i shoqëruar nga zëvendës presidenti, Lufti Nuri.

40684449_1760177680748120_5763602303118475264_o 40623773_1760177230748165_8270040321077805056_o 40685023_1760177207414834_3699191903967772672_o 40685749_1760177117414843_4287871859703152640_o 40808604_1760177080748180_2471160526684553216_o 40847111_1760177104081511_309449292710412288_o 40911485_1760177667414788_8695052555064967168_o 40684397_1760180137414541_7112641304474943488_o 40684745_1760180124081209_39051685196201984_o

 

www.minuta90.com