Një volejbolliste “Playboy”, Key Alvesh ndez rrjetin me fotot e saj s*ksi në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 6, 2024 | 18:33

Një volejbolliste “Playboy”, Key Alvesh ndez rrjetin me fotot e saj s*ksi në “Instagram”

Mes volejbollit dhe modelingut, Key Alves është një prej femrave më të famshme në Brazil.

bandicam 2024-04-06 18-27-16-062

Me rreth 15 milionë fansa në “Instagram”, volejbollistja bukuroshe është një yll i vërtetë i rrjeteve sociale, ndërsa rreth një vit më parë ishte në qendër të vëmendjes edhe për eksperiencës që pati në “Big Brother Vip” në Brazil.

bandicam 2024-04-06 18-27-34-890

24-vjeçarja madje u bë protagoniste e skenave “hot”, duke kryer edhe marrëdhënie seksuale në “BBV Brazil”. Key Alves është gjithashtu edhe pjesë e revistës së famshme “Playboy”.

 

bandicam 2024-04-06 18-26-39-818 bandicam 2024-04-06 18-27-37-990

bandicam 2024-04-06 18-27-51-428

bandicam 2024-04-06 18-28-02-396

bandicam 2024-04-06 18-28-22-209

bandicam 2024-04-06 18-28-36-367

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"