Një kinez për Kategorinë e Parë, Egnatia përforcohet me mesfushorin nga Azia

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

2018/07/15 05:00 PM
France 4 Croatia 2
2018/07/14 04:00 PM
Belgium 2 England 0
2018/07/11 08:00 PM
Croatia 2 England 1
2018/07/10 08:00 PM
France 1 Belgium 0
2018/07/07 08:00 PM
Russia 2 Croatia 2

Postuar: Shkurt 13, 2018 | 11:39

Një kinez për Kategorinë e Parë, Egnatia përforcohet me mesfushorin nga Azia

Përveç disa futbollistëve afrikan që ka në gjirin e saj, skuadra e Egnatias ka afruar edhe një tjetër lojtar të huaj në ekip. Bëhet fjalë për mesfushorin nga Kina, Wu Jiangtao, i lindur në vitin 1997.

kinezi egnatia

Ai është aktivizuar në Kategorinë e Dytë në Kinë e Tajlandë. Tashmë ai do të bashkohet me rrogozhinasit dhe do të jetë nën urdhrat e teknikut Gjoni.


www.minuta90.com