Një forcë më shumë për Jonuz në ndeshjen me Laçin, sulmuesi federohet me Vllazninë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 25, 2020 | 9:59

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore LAJMI KRYESOR Të fundit Vllaznia

Një forcë më shumë për Jonuz në ndeshjen me Laçin, sulmuesi federohet me Vllazninë

Sulmuesi moldav, Eugenio Sidorenko, nuk ka qenë në dispozicion të stafit teknik ndaj Flamurtarit, pasi nuk i kishin ardhur akoma dokumentet nga klubi me të cilin ka luajtur më parë dhe gjithashtu nga Federata e Futbollit të Moldavisë.sidorenco

Por, tashmë kjo procedurë është mbyllur dhe klubi shkodran konfirmoi dje se ky futbollist do të jetë i gatshëm për sfidën ndaj Laçit.

Sidorenko është një forcë më shumë për trajnerin Jonuz sa i përket sulmit. Në klub besojnë te vlerat e tij.

PANORAMASPORT.AL




Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com